Hrozí znehodnocení peněz. Nakupujte zlato

zlato

Neovladatelná inflace je postrachem poslední doby. Možná i proto se spousta lidí zamýšlí nad tím, kam investovat své peníze. Jednou z možností jsou bezpochyby nemovitosti, jenže v jejich případě potřebujete poměrně dost finančních prostředků. Jestliže chcete investovat menší sumy, potom se zaměřte na bezpečné a vhodné oblasti. Typickým příkladem je investiční zlato.

Investiční zlato a jeho výhody

Když se rozhodnete pro investiční zlato, pak máte jistotu, že budete v rukách držet něco fyzického a hmotného. Něco, co má v posledních letech stále se zvyšující hodnotu. Navíc zlato je možné zakoupit v různých formách. Nejčastěji je dostupné prostřednictvím slitků nebo mincí. Pořídit si tak můžete hodnotný kousek oplývající patřičnou krásou. Dostupné jsou navíc všemožné značky, od Argor Heraeus, Lbma, Maple Leaf, Kruherrand až po American Eagle.

V případě zlata se můžete spolehnout na to, že je osvobozeno od DPH. To je oproti investici do nemovitosti poměrně značné plus. Zmínit bychom mohli ještě skladnost zlata. Abyste byli spokojeni do nejmenšího detailu, musíte ještě vědět, kde takové zlato bezpečně nakoupit.

Nákup zlata se vším všudy

Zlato samozřejmě musíte pořizovat u prodejce, který vám vystaví potvrzení o jeho ryzosti a všech požadovaných údajích. Zkrátka takový pomyslný „pas“ se vším všudy. Ten se vám mimochodem hodí, když budete chtít zlato jednou prodávat. Takovému dovozci by neměla chybět odbornost, profesionalita a individuální přístup. Přece jenom, každý zákazník má trochu odlišné požadavky a nároky.

Tohle všechno a mnohé další v plné míře splňujte prodejce, kterého naleznete v Obecním domě v Praze. Proto neváhejte a vydejte se do diskrétního prostředí, kde se vám dostane pestrého výběru zlatých slitků a mincí. Nepropásněte jedinečnou příležitost zakoupit zlato za bezkonkurenční ceny na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.