Air Bank

kód banky: 3030 | IČ: 29045371 | kontakt: zde | ceník: zde

telefon: 840 30 30 30
e-mail: info@airbank.cz
web: www.airbank.cz
O Air Bank

Air BankAir Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Jsme plnohodnotnou bankou 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace. Také u nás najdete přehlednou nabídku srozumitelných služeb, u kterých navíc garantujeme spokojenost s jejich využíváním.

Proč jsme se vůbec pustili do vytváření nové banky? Jsme přesvědčeni, že v České republice je hodně lidí, kteří si představují banku jinak. Myslíme tím jinak, než jak ji prezentují stávající zkostnatělé peněžní ústavy. Chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Chceme zbořit představy o bankovnictví jako o nesmírně složitém odvětví. Banka je podle nás služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná. Většina z nás nechce od své banky nic složitého a my si myslíme, že banky věci často zbytečně komplikují.

Air Bank se narodila jako otevřená, pravdivá a jednoduchá – má tyto vlastnosti v genech. Víme, že to dnes ještě spousta lidí považuje za frázi. I proto nám dělá radost přesvědčovat zákazníky, že Air Bank je banka, kterou skutečně můžou mít rádi.

zdroj: www.airbank.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *