HSBC Bank

kód banky: 8150 | IČ: 65997212 | kontakt: zde | ceník: zde

telefon: +420 225 024 555
e-mail: customerservicecz@hsbc.com
web: www.hsbc.cz

Skupina HSBC

Lokální světová banka HSBC

HSBC, která má sídlo v Londýně, je jednou z největších organizací poskytujících bankovní a finanční služby na světě. Její mezinárodní síť se skládá z více než 8 000 poboček v 87 zemích a teritoriích v Evropě, Asii a Tichomoří, na amerických kontinentech, na Středním východě a v Africe. Naše akcie se obchodují na londýnské, hongkongské, newyorské, pařížské a bermudské burze. Akcie HSBC Holdings plc drží téměř 220 000 akcionářů ve zhruba 119 zemích a teritoriích.

Prostřednictvím mezinárodní sítě propojené vyspělou technologií včetně rychle rostoucích možností nabízených v oblasti e-commerce poskytuje HSBC plnou škálu finančních služeb, osobních finančních služeb, komerční bankovnictví, korporátní, investiční bankovnictví a trhy, soukromé bankovnictví a další aktivity. Upozorňujeme, že rozsah nabízených služeb se v jednotlivých zemích může lišit.

Historie skupiny

Skupina HSBC má mezinárodní původ, který je unikátní. Mnohé z hlavních poboček začaly fungovat před více než sto lety a jejich historický vývoj oplývá rozmanitostí a úspěchy. Skupina HSBC se nazývá po svém zakladateli, společnosti Hong Kong and Shanghai Banking Corporation Limited, která byla založena v roce 1865 za účelem financování rostoucího obchodu mezi Čínou a Evropou.

zdroj: www.hsbc.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.