Zuno

kód banky: 2310  |  IČ: 24726389  |  kontakt: zde  |  ceník: zde

telefon: +420 2 456 99 999
e-mail: info@zuno.cz
web: www.zuno.cz

 

 

PŘÍBĚH ZUNO:

ZUNO BANK - online bankaJednoho dne se v Raiffeisen Bank International sešlo několik lidí, kteří si položili otázku: Nemohlo by být bankovnictví jednodušší a modernější? Mohlo, odpověděli si. A tak začalo vznikat ZUNO. Model online banky, která funguje po boku své „mateřské“ banky, mají už v několika zemích. Nyní ho přinášíme i do střední a východní Evropy. V čem je ZUNO jiné? Je otevřené a přímé. Nemluví typickým bankovním jazykem. Nenutí vás někam chodit, když potřebujete něco vyřídit. A vždycky víte, na čem jste. Myslíte, že je to nemožné? Kdepak. Opravdu chceme udělat všechno tak, aby ZUNO mohl mít každý rád. A hlavně aby vám zůstalo víc času pro sebe. Less bank, more life. To je ZUNO.

KDE NAJDETE ZUNO

Ať jste, kde jste, ZUNO je všude. V každém počítači nebo mobilu připojeném k Internetu. Naše služby můžete využívat, kdykoliv vás napadne. Svoje peníze máte vždy pod kontrolou – v pátek jako ve svátek, ve dne jako v noci. Online banking a call centrum fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a stejně tak i chat.

ZUNO ZÓNY

Chcete vidět ZUNO na vlastní oči? Zaskočte za námi do ZUNO ZÓNY. Rádi vás uvidíme a pomůžeme vám, s čímkoliv je třeba. Poradíme, jak co nejefektivněji využít služeb ZUNO. A navíc se můžete těšit na zajímavé lidi a netradiční pojetí, které jinde jen tak neuvidíte.

zdroj: www.zuno.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *