Commerzbank

 

kód banky: 6200 | IČ: 47610921 | kontakt: zde | ceník: zde

telefon: (+420) 221 193 111
(+420) 221 193 503
e-mail: info@commerzbank.cz
web: www.commerzbank.cz

 

 

Čím se řídíme

commerzbank

Rozhodující je, co očekáváte

Naším cílem je poskytovat Vám služby, které maximálně odpovídají Vašim potřebám a požadavkům, ještě kvalitněji než kterýkoliv jiný poskytovatel a zahrnující komplexní péči. Orientujeme se přitom důsledně na tyto oblasti: partnerství, porozumění, důvěru,odbornost, spolehlivost, flexibilitu a přesnost.

Partnerství

Každá společnost chce mít se svojí bankou dlouhodobé a pro obě strany výhodné obchodní partnerství. Rozhodujícími faktory jsou nejen výhodné podmínky, ale ve stejné míře i spolehlivost, průhlednost operací, kompetentní jednání, inovativní přístup, otevřenost a důvěra. Tím vším se stává banka pro svého klienta-důvěryhodným partnerem.

Individuální přístup, porozumění a důvěra

Každý bankéř musí velmi dobře znát své klienty a porozumět jejich podnikání. Tehdy mu dokáže pomoci a najít z široké nabídky služeb to nejvýhodnější řešení. Důvěrná znalost specifické situace a cílů každého z našich klientů je výchozím bodem pro individuální poradenství a péči vycházející z jeho skutečných potřeb. Porozumění nevznikne ze dne na den na základě čísel, ale buduje se postupně na pravidelných schůzkách s klienty. Čísla jsou odrazem reálného života. Na jejich základě se ujasňují priority a my Vám dokážeme cíleně a v rámci Vašich plánů připravit optimalizaci Vašeho finančního potenciálu.

Odbornost a zkušenosti

Klient očekává, že jeho banka dobře zná situaci na trhu. Jinak by nebyla schopná dávat konstruktivní doporučení vycházející z praxe. Znalosti o trhu mají nejen specialisté, ale i jednotliví poradci, aby je mohli využít ve prospěch svých klientů. Naši poradci čerpají z globálních, regionálních a oborových analýz, které sestavují analytici v centrále ve Frankfurtu nad Mohanem, a tyto poznatky pak uplatňují při péči o klienty.

Spolehlivost, flexibilita a přesnost

K nejdůležitějším požadavkům, které kladou firmy na své banky patří efektivnost, spolehlivost a schopnost dostát svým závazkům. To na jedné straně vyžaduje jednoduchou strukturu, bezproblémovou týmovou spolupráci a krátké rozhodovací procesy. Na druhé straně pak jasné stanovisko banky. Jednou z oblastí, kde to okamžitě poznáte, jsou procesy při poskytování úvěrů. Commerzbank je výrazně zjednodušila a zrychlila. Výsledkem těchto zlepšení je, že ve většině žádostí o financování klienti dostanou od banky rozhodnutí velmi rychle.

zdroj: www.commerzbank.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.