Páteční okénko – banky v ČR 23. díl (Deutsche Bank)

Zemanta Related Posts ThumbnailRakousko střídá Německo. To je velice stručný a strohý výklad toho, co váš čeká v dnešním pátečním okénku. Rakouskou bankovní společnost Oberbank AG (čtěte zde) opouštíme a přinášíme vám řadu nových a informačně hodnotných údajů, které se týkají německého velikána.

Je to společnost Deutsche Bank, která světlo světa spatřila v roce 1870 a teprve až v roce 1993 ji bylo možné plnohodnotně využívat na území České republiky. Celosvětová banka, která má své zastoupení na každém kontinentě a jejíž hlavní středisko se nachází ve Frankfurtu nad Mohanem.

Korporátní a investiční banka

Tento přední bankovní gigant oslovuje především korporátní a investiční klientelu, respektive tu privátní, která se mnohdy zajímá o správu cenných papírů. Využívat lze nejběžnějších bankovních služeb, jen s tím rozdílem, že jsou realizovány na zcela jiné a mnohem vyšší úrovni.

Deutsche BankPražská filiálka sídlí na adrese Jungmannova 34/750 přímo v hlavním městě, kde vám budou poskytnuty profesionální a všestranné služby, které jsou ověnčeny cenově přijatelnými sazebníky.

Považujete-li se tedy za privátního zákazníka, který chce v rámci bankovnictví obdržet ty nejlepší služby, je Deutsche Bank tou správnou volbou.

Kontaktní údaje

Abyste věděli, kde a jakým způsobem kontaktovat tohoto zkušeného odborníka, přinášíme vám kontaktní údaje Deutsche Bank zde, které jsou stále aktualizovány. Vybírat si můžete z emailového nebo telefonního kanálu, případně lze navštívit stránky samotné banky.

Naše další putování po menších a méně výraznějších bankovních společnostech bude pokračovat ve vodách ruského kapitálu. Typickým představitelem tohoto světa je Evropsko – ruská banka, která se na českém trhu pohybuje od roku 2008, od doby kdy získala plnohodnotnou bankovní licenci od České národní banky.

 

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.