Služby řemeslného charakteru nabízí hodinový manžel

Možná jste se někdy dostali do zdánlivě úsměvné situace. Vaše děti si vždy dokážou najít tu nejlepší zábavu a bez přemýšlení mohou během chvilky do vaší toalety vymotat celé klubko toaletního papíru, nebo třeba papírových utěrek na ruce, pokud pod umyvadlem udělají při hrách s vodou pěknou kaluž. A když chtějí všechno spláchnout, najednou je toaleta ucpaná, a i když se snažíte, jak můžete, nepodaří se vám ji vyčistit. Manžel je právě na služební cestě, vrátí se až za pár dní a vy bez toalety být nemůžete.

Jeho pohotový příjezd klienti ocení

Rychlou pomoc při takovém problému najdete, pokud se obrátíte na společnost Hodinový manžel Praha. Na její telefonní linku můžete zavolat kdykoli, je v provozu nonstop. A některý ze zaměstnanců může vyrazit k vám, jakmile to bude jen možné. Během několika hodin může být vaše toaleta zase čistá a nebudete se muset obávat, že při dalším spláchnutí přeteče.

hodinový manželŠiroké portfolio služeb v nabídce

Jakákoliv řemeslná služba není pro hodinového manžela problém. V nabídce jsou služby instalatérské, malířské, zednické, elektrikářské a výškové montážní práce. Výškové práce firma realizuje ve spolupráci se společností Pronájem plošin Praha, kde pronajímá vysokozdvižné montážní plošiny potřebné pro práci. Problémem nejsou ani služby úklidové a to včetně mokrého hloubkového čištění koberců v Praze.

S hodinovým manželem nebudou řemeslné práce problém

Společnost Hodinový manžel Praha nabízí širokou oblast řemeslných služeb pro zákazníky z Prahy a jejího okolí, podrobné informace naleznete na internetových stránkách společnosti. Je zde zveřejněný i zjednodušený ceník, kde se cena skládá z nákladů na pohonné hmoty a nákladů na hodinovou práci. Společnost si neúčtuje žádné příplatky za práci o víkendech, svátcích a ve večerních hodinách, tzn. po 18. hod.

Slevy pro klienty jsou samozřejmostí

Pro pravidelné klienty poskytuje věrnostní slevy. Pracovníci mají dostatek zkušeností a dlouholetou praxi, a pokud pracují v týmu, jsou dokonale sehraní. Jejich odborná kvalifikace zaručuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb, jejich rychlost zase může výrazně snížit konečnou cenu zakázek, hlavně těch složitějších. Při těchto zakázkách poskytuje společnost Hodinový manžel Praha zdarma prvotní konzultaci s klientem. Pracovník nejprve navštíví klienta, pečlivě si ujasní všechny detaily prováděných prací a provede předběžnou kalkulaci ceny zakázky

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.