Investice do ztráty?

Finanční situace, se kterou se nepotýkáme pouze my, ale i celosvětová ekonomika nás často nutí zamýšlet se nad budoucností, úsporami a investicemi. Bohužel jistoty, které se nám zdály být před deseti lety dostačující, pohltila inflace a krize, jejichž důsledky na nás budou působit dlouhodoběji, než se předpokládalo. Každoroční inflace snižuje hodnotu uložených úspor a propadající se investice ukrajují z našich představ o výnosech fondů a v dřívějších dobách výhodného životního pojištění. Přesto existují možnosti, jak o své naspořené peníze nepřijít a tou jsou možnosti převést jejich hodnotu do podoby, kterou neovlivní inflace, propad investic, ani žádná měnová reforma. Jednou z možností, jak uchovat jejich hodnotu je investice do diamantů.

V diamantech není jen krása

diamantInvestice do diamantů patří mezi konzervativní způsoby zajištění financí. Jejich hodnota v průběhu let narůstá a neohrozí ji propad finančních trhů. Pokud se pro investici do diamantů rozhodnete, investujte pouze po poradě s odborníky. Malý diamantový kamínek zasazený do zlata, je sice krásným a cenným šperkem, ale pro investici se příliš nehodí. Růst hodnoty diamantů je úměrný velikosti karátů.  Nákup kvalitních a čistých kamenů, jako vhodné investice do diamantů, začíná na 1 karátu.

Proč právě investice do diamantů

Žijeme v době, která neposkytuje příliš velké jistoty do budoucna. Přechod na důchodovou reformu, inflace, dozvuky krize, zvyšující se nezaměstnanost, to jsou vše rizika, která se nás přímo nebo nepřímo dotýkají. Rizika, která způsobí, že zůstaneme bez prostředků a úspor. A právě úspory jsou pro naši budoucnost nutné. Bohužel uložené na účtu svou hodnotu brzo ztrácejí. Samozřejmě možností rozumných investic je více, ale investice do diamantů patří mezi ty nejbezpečnější a nejvýhodnější. Zisk z diamantů se dlouhodobě pohybuje okolo 7 – 10% a přitom s jejich údržbou a zabezpečením nejsou téměř žádné náklady, jako třeba s nemovitosti. Diamanty, uschované v bezpečnostní schránce banky, lze kdykoliv prodat a to se ziskem, což například u prodeje akcií nelze vždy předpokládat. Diamant nemusí zajistit jenom vaši budoucnost, ale může se stát pro vaše dítě, či narozené vnouče tím pravým a nenahraditelným darem a možná i základem jeho budoucnosti.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Victor Habbick)

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.