Snižte své pravidelné výdaje

Mnoho lidí přemýšlí, jak rozvrhnout měsíční příjmy. Poplatit vše nezbytné a ještě něco ušetřit. V dnešní době si mnoho domácností půjčuje na zařízení bytu a další technické vymoženosti. Kde ale vzít každý měsíc na splátky? Ideální variantou doporučenou všemi finančními poradci je sestavení reálného měsíčního rozpočtu.

prasátkoPo vyčíslení všech příjmů rodiny přichází na řadu odečítat pravidelné výdaje jako nájem, splátka hypotéky nebo poplatky za energie. Následují další nezbytné položky, mezi které patří výdaje za jídlo, oblečení a dopravu. Myslíte si, že s těmito největšími položkami ve vašem rozpočtu asi těžko něco uděláte? Opak může být pravdou. Díky vysoce konkurenčnímu prostředí máme široký výběr dodavatelů služeb. A tak jako koncový spotřebitel můžeme vhodnou volbou ušetřit nemalé finanční prostředky.

Změna dodavatele plynu

eplynMezi vysoké měsíční položky patří ty za energie. Každému se vyplatí porovnání cen plynu. Díky změně dodavatele lze ušetřit ročně tisíce korun. Výběr správného tarifu patří mezi první krok při porovnání ceny plynu. Zajímavým bonusem u dobrého dodavatele může být odměna za věrnost či sleva ze služby při doporučení někomu dalšímu. Na další nezbytnou část při výběru dodavatele plynu vás upozorní jistě každý dobrý přítel- přečti si pečlivě obchodní podmínky a smlouvu o sdružených službách dodávky a odběru zemního plynu.

Šetření bez ztráty času

Enra.cz jako kvalitní dodavatel plynu vám slouží jako prostředník a pomocník se všemi administrativními úkoly. Změna dodavatele plynu se tak může uskutečnit snadno a rychle bez zbytečných průtahů. Po zvolení ideálního tarifu a seznámení se s základními informacemi pro spotřebitele vás čeká už jen cesta na poštu. Do obálky přiložíte poslední fakturu za plyn vašeho bývalého dodavatele a podepsané dokumenty. O zrušení vaší stávající smlouvy, převod na výhodnější tarif zajistí Enra.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.