O americké hypotéce bez registru

Také si při pouhém vyslovení slova hypotéka představíte obtížně dostupnou službu? Naštěstí se z toho nemusí stát pravidlo. Dostupnější je ovšem americká hypotéka. Pokud chcete mít jistotu, že hypotéku skutečně získáte, zvolte si přímo americkou hypotéku bez registru.

O americké hypotéce bez registru

Americká hypotéka bez registru se zajišťuje rovněž jako klasická hypotéka nemovitostí, ovšem na rozdíl od normální hypotéky si můžete půjčit nižší procento s odhadní ceny nemovitosti. Většinou se to pohybuje okolo 70 %. Jestliže se jedná o služby bez registru, tato suma se ještě sníží.
Americké hypotéky bez registru nabízí jen nebankovní subjekty. Konkrétní požadavky jednotlivých poskytovatelů se mohou značně odlišovat. Obecně ale platí, že jde o způsob, jak si lze vypůjčit větší množství financí, a to i tehdy, pokud jste v minulosti měli potíže s hrazením půjček, a z toho důvodu jste se objevili v registru dlužníků. Vaše jméno figurující v tomto registru znamená pro spoustu poskytovatelů důvod, proč vám půjčku nemusí povolit.

klíč v zámkuPro snadnější dostupnost americké hypotéky bez registru je možné finanční prostředky z tohoto produktu využít na neočekávané peněžní případy, třeba odvrácení exekuce, dražby aj. Peníze z půjčky může klient použít úplně na cokoliv.

Americká hypotéka má svůj název podle původu. Jedná o neúčelovou hypotéku, jež je v současnosti u nás velice populární. V základní podobě ji poskytují banky i nebankovní instituce. Značí něco mezi hypotékou a běžným spotřebním úvěrem. Zahrnuje výhody obou zmíněných produktů.

Výhody americké hypotéky bez registru

K hlavním výhodám americké hypotéky bez registru se řadí:
• snadná dostupnost: abyste získali hypotéku a zároveň se vyskytovali v registru dlužníků, to je asi nemožné. Aniž byste složitě na trhu hledali, přímo se obraťte na americkou hypotéku bez registru dlužníků.
• rychlé vyřízení: u klasické hypotéky to může trvat pěkně dlouho, avšak co se týče americké hypotéky bez registru, sjednáte si ji velmi rychle bez jakýchkoliv okolků. To vám jistě bude vyhovovat, když peníze nutně potřebujete.
• minimum administrativy: každý, kdo si již někdy vyřizoval klasickou hypotéku, ví, kolik administrativy je zapotřebí. Opravdu mile vás překvapí jednoduchá administrativa této služby.
• online podání žádosti: kvůli podání žádosti o americkou hypotéku bez registru nemusíte vůbec vycházet z domu. Postačí, když vyplníte několik informací do elektronického formuláře, celé to odešlete a potom se vám ozve prověřená osoba.
• peníze na cokoliv: americká hypotéka představuje neúčelový produkt. Finance se nemusí použít pouze za účelem bydlení.

Nevýhody americké hypotéky bez registru

Americké hypotéky bez registru snadno získáte. To je jejich veliká výhoda, která ovšem klade větší nároky na žadatele o tento druh půjčky. Na základě své finanční situace musí sám popřemýšlet a posoudit, jestli bude vůbec schopen půjčku splácet. Jestliže by si ji vzal bez rozmyslu, poskytovatel mu ji nejspíše dá, ale může jej zároveň dostat do obrovských peněžních komplikací.
Americká hypotéka bez registru se též týká většího úroku a poskytovatel vám půjčí nižší podíl z odhadu nemovitosti. Tímto krokem se chrání proti vyššímu riziku neschopnosti splácet.

Poskytovatelé americké hypotéky bez registru

Na finančním trhu působí hodně nebankovních subjektů, jež nabízí americkou hypotéku bez registru. Přibližme si alespoň tři:

ACEMA Credit Czech

Acema Credit Czech představuje jednu z nebankovních institucí poskytující zajištěné úvěry. Působí u nás již 12 let. Orientuje se na zákazníka, etické chování, důvěru, otevřenost, týmovou práci, empatii, profesionalitu, orientaci na výkon, iniciativu a spokojenost klientů.
Nebankovní americkou hypotéku od společnosti ACEMA Credit můžete využít na libovolné účely. Poskytuje půjčky od 100 000 do 5 milionů korun, a to až na 20 let. Pro pořízení této hypotéky nepotřebujete ani potvrzení o vašem příjmu. U americké hypotéky od této firmy nenarazíte na skryté poplatky ani poplatky předem. Navíc předběžné schválení trvá jen několik minut.

Vitacredit

VitaCredit se řadí k relativně známým poskytovatelům amerických hypoték bez registru. Své peněžní služby nabízí v částce od 50 000 Kč výše, a to až do 70 % zastavované nemovitosti. Konkrétní částka závisí na několika dalších faktorech, avšak i v tomto případě platí, že se jedná o lehce dostupný produkt, jehož pomocí se dá vyřešit i exekuce nebo zástava. Hypotéku můžete platit až 10 let.
Sjednání americké hypotéky bez registru od Vitacredit netrvá příliš dlouho a pro jeho vyřízení vám stačí pouze potvrzení příjmu za poslední tři měsíce (popř. daňové přiznání), občanský průkaz a nemovitost, kterou chcete ručit.

WPB Capital

WPW Capital značí spořitelní družstvo založené roku 1999 (tehdy pod jiným jménem). Též tahle firma vám půjčí peníze bez registru, a to od dvou do sto milionů korun. Můžete si vypůjčit nanejvýš 70% ceny zastavené nemovitosti. Doba splatnosti hypotéky je pak 3 – 20 let.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Michelle Meiklejohn)

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.