Jak na registraci lodi, registraci jachty či registraci plachetnice?

Snili jste dlouho o vlastní lodi, jachtě a nebo plachetnici? Konečně máte prostředky k tomu, abyste si svůj sen splnili? V tom případě budete určitě potřebovat loď, jachtu či plachetnici zaregistrovat. Čeká vás tedy registrace lodi, registrace jachty nebo registrace plachetnice. Možná si myslíte, že to zvládnete sami, že jde o jednoduchý proces. Musíme vás vyvést z omylu – jednoduchý proces se opravdu konat nebude. Registrace lodí, registrace jachet a registrace plachetnic má svá přísná pravidla, která vyžadují náročnou administrativu, znalost daňového systému a právního řádu konkrétního státu. Při registraci lodi, registraci jachty i registraci plachetnice je třeba vždy brát ohled také na místní specifika a otázky bezpečnosti. Pamatujte si tedy, že před vlastním nákupem plachetnice, jachty nebo lodi byste se vždy měli informovat o podmínkách a výhodách offshore registrace. Nevíte, kde se informovat? No přece na zenron.cz!

Jak na likvidaci společnosti, firmy?

Pokud jste dočetli až sem, asi si říkáte, že byste mnohem raději trávili čas registrací lodě, registrací jachty nebo registrací plachetnice, než se museli zaobírat likvidací společnosti, likvidací firmy. Pokud vás likvidace firmy nebo likvidace společnosti čeká, nezoufejte. Podle dostupných statistik je to totiž až 90 % podnikatelských subjektů, které krachují již 5 let od svého založení. Aby proces likvidace firmy, likvidace společnosti proběhl v klidu a pohodě, zaměřte se na řízenou likvidaci obchodní společnosti, firmy. Pomůže vám s tím opět zenron.cz, stačí společnost kontaktovat. Její doporučení v kostce zní: nejlépe je provádět likvidaci společnosti mimo původního vlastníka firmy, tedy nejprve provést převod firmy, odkup firmy s následnou likvidací firmy. Zavolejte, napište si o radu.

Volejte, pište

Potřebujete poradit v jiných oblastech, jakými jsou například daňové ráje a offshore společnosti, ochrana před exekucí pro podnikatele, anonymita vlastnictví, správa a odkup pohledávek, ready made společnosti, krizový management, anonymní bezpečnostní schránky, sídla společností, sídla firem, dvojí občanství, druhý pas, rezidentura či fúze podniku? Obraťte se na zenron.cz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)