Kreditní karta na dovolenou

Cestování je bezpochyby příjemnou činností, které se s nadšením oddává spousta z nás. Teď si ještě představte to, že do zahraničí vyrazíte místo s tučnou hotovostí v kapse s kreditní kartou, s níž budete moci čerpat všechny potřebné výhody.

Nevíte, jaké jsou to bonusy? Nemáte představu o tom, co vám novodobé kreditní karty v rámci dovolené mohou přinést? Potom neotálejte a začtěte se do následujících řádků.

Peníze neustále k dispozici

U kreditní karty je příjemný fakt, že neoperujete s vašimi vlastními penězi na účtu. Takže, i kdybyste měli nedostatek svých financí, vždy se můžete spolehnout na kreditní kartu, a to do určitého úvěrového limitu, který je definován s předstihem. Když na dovolené zaplatíte kreditní kartou tímto způsobem, máte šanci využít bezúročné období a za poskytnutý „úvěr“ nezaplatíte ani korunu navíc.

A co dalšího by vás mohlo na zahraniční cestě ještě mile překvapit? Je to třeba výhodnější směnný kurz. Ten je podstatně lepší, než kdybyste si peníze měnily v klasické směnárně a posléze platili v hotovosti. Navíc při platbě kreditní kartou nebudete hradit ani žádné poplatky za směnu peněz, respektive samotnou platbu v jiných valutách.

Velkým bonusem kreditních karet je také fakt, že můžete získat část peněz za platby nazpět. Vliv na to má řada nejrůznějších věrnostních programů, které jsou spojeny s vybranými typy prodejců. Mimo to můžete navštěvovat i letištní salonky, kde lze čerpat spoustu ostatních benefitů.

Vyberte si tu správnou kreditní kartu

Při volbě kreditní karty, kterou budete mít v plánu využívat na dovolenou s rodinou myslete na několik zásadních věcí. Volte takové karty, v rámci nichž nebudete platit skryté poplatky, bude dlouhé bezúročné období a nazpět dostanete vysoké procento z realizovaného nákupu. Teprve pak budete spokojeni a při platbách v zahraničí patřičně ušetříte.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.