Investiční zlato nabývající odlišných podob

investicni zlato

Jestliže máte dostatek volných finančních prostředků, je třeba je vhodně investovat, i s přihlédnutím do let budoucích. Je pravdou, že dnes už moc netáhnou investice do nemovitostí a jim podobné. Stále více lidí podléhá kouzlu zlata. A to nemáme na mysli jen jeho vzhled, ale především investiční hodnotu.

Jak vypadá investiční zlato?

Investiční zlato může nabývat odlišných forem. Jestliže hledáte produkt s odpovídající hodnotou a třeba i takovou výhodou v podání vyhnutí se platby DPH, jsou jasnou volbou zlaté slitky. Ideálně, když budou pocházet třeba z některé ze švýcarských rafinérií. Takové zlato má svou hodnotu, je skladné, krásné a na rozdíl od jiných investic do nemovitostí odolává třeba požáru a povodni.

Zcela úmyslně jsme se zmínili o švýcarských rafinériích, protože žádná česká mincovna se výrobou zlatých slitků nezabývá. Proto je třeba volit variantu dovozového zlata. Na něj se specializuje jedna prodejna v Obecním domě v Praze. Ta má nejenom letité zkušenosti na trhu, ale také umožňuje výkup zlata. To vše pod taktovkou maximální profesionality a diskrétnosti.

Alternativou zlatých slitků se stávají i zlaté pamětní mince, u nichž ale musíte počítat s tím, že kromě hodnoty zlata připlácíte za jejich sběratelskou hodnotu. I to však může být velice zajímavá investice, která je mimochodem oku lahodící.

Investujte do zlata v jakékoliv době

Je pravdou, že současná doba investicím zrovna dvakrát nenahrává. Nutno ale podotknout, že zlata se to netýká. Zlato přečká svou hodnotou jakoukoliv krizi, včetně té ekonomické. Právě ve výše uvedené prodejně v Obecním domě můžete realizovat nákupy také prostřednictvím e-shopu, takže zlato v odpovídající hodnotě si objednáte z pohodlí domova. To vše s patřičným pojištěním a diskrétností. Tak neváhejte a investujte peníze do zlata. Rozhodně se to vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.