Investujte do kvalitních průmyslových rolí a papírových ručníků

prumyslove role

Papírové ručníky většina z nás používá dnes a denně. Nalézt je můžete na toaletách, ale i v nejrůznějších provozech, kde je zapotřebí otřít si mokré ruce. Jde o hygienický nástroj, protože po vás si do stejného papírového ručníku už nikdo další ruce neotře. Jestliže potřebujete papírové ručníky do své firmy nebo provozu, investujte do kvalitního sortimentu. Zapomeňte na levné náhražky a budete vidět, že vás spoustu kolegů a zaměstnanců pochválí.

Recyklovatelné průmyslové role

Papírovými ručníky to však pouze začíná. Tento nepostradatelný doplněk může samozřejmě nabývat i dalších podob. Jednu z nich představují průmyslové role. Ty mohou být jednovrstvé nebo dvouvrstvé a jsou vyrobeny z recyklovatelného papíru. Na jedné roli tak může být přes 1400 útržků, což je z hlediska pravidelné výměny hodně praktické. Tyto průmyslové role mohou na některých pracovištích s přehledem nahradit právě zmiňované papírové ručníky.

S přihlédnutím k tomu, do jakého prostředí jsou tyto výrobky určeny, můžete očekávat i jejich příslušné vlastnosti. Je to například vynikající odolnost. Čistit jimi nemusíte pouze své ruce, ale i nerovné povrchy s hrubší strukturou. Díky složení výrobního materiálu dokáží skvěle vsáknout libovolné kapaliny, včetně těch mastných.

Výroba ostatních papírových produktů

Jestliže papírové role, ručníky a ostatní věci tohoto typu, vyplatí se obrátit na zkušeného výrobce tohoto sortimentu. Na subjekt s bohatým portfoliem, které plně využijete. Zajímat vás v tomto ohledu může třeba výroba toaletního papíru a mnohé další. Specialistou ve zmiňovaném segmentu je velkoobchod s papírovým zbožím Qualitop. V jeho případě se domůžete výhodných cen, rychlého dodání sortimentu, ale také odpovídající kvality. Je nepochybné, že na tomto zboží se rozhodně nevyplatí šetřit, o tom se můžete přesvědčit sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.