Operativní leasing je cestou k vozovému parku

Automobil je při podnikání velice důležitou součástí jakékoliv pracovní činnosti. Ať už jsou to dodávky či reprezentativní limuzíny. K vozu se samozřejmě můžete dostat nejrůznějšími způsoby. Buď si jej zakoupíte za plnou sumu, což je poměrně nákladná záležitost nebo využijete operativní leasing.

V překladu jde o dlouhodobý pronájem vozidla, s nímž se pojí velká spousta kladů a výhod. O přednostech tohoto řešení vás mimochodem přesvědčí operativní leasing kalkulačka, s pomocí níž získáte přesnou cenu za pronájem.

Průběžná obnova vozového parku bez nákladných investic

Operativní leasing nabývá bezpočtu podob a je dosti individuální záležitostí. Je to hlavně na vás samotných, jaké konkrétní služby chcete využívat a v jakém rozsahu rozšíříte základní produktovou nabídku. Služba tohoto typu může zahrnovat spoustu věcí.

  • Silniční daň a dálniční poplatky
  • Všechny servisní úkony
  • Provoz elektronických knih
  • Nepřetržitou asistenční službu
  • Objednání vozu dle přesné specifikace

hertz lease

Je to právě operativní leasing kalkulace, prostřednictvím níž se dopracujete k velice zajímavým měsíčním poplatkům, jež výrazným způsobem neomezí váš rozpočet.

Výhody operativního leasingu

Abyste se domohli profesionálních a kvalitních služeb v této oblasti, musíte volit pouze dlouhodobě prověřené společnosti s kvalitními referencemi a zkušenostmi v tomto oboru. Mezi významné odborníky patří obchodní značka HERTZ Lease.

Subjekt s celoevropským pokrytím, u něhož vám budou garantovány nízké měsíční náklady a zajištěno náhradní vozidlo v případě poruchy.

Těšit se samozřejmě lze na velkoodběratelské slevy, kompletní správu vozového parku od A až do Z, pravidelný report o stavu jednotlivých automobilů a na nulové riziko poklesu zůstatkové hodnoty. Zkrátka zázemí, které v mnohém předčí klasický nákup vozu za jeho plnou cenu.

 

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.