Kdo je CoverdealFX?

financni moznosti.eu i trader cz nahledovy

CoverdealFX je registrovaná obchodní značka společnosti Coverdeal Holdings Limited, která je regulována Cyprus Securities and Exchange Commission neboli CySEC, s licenčním číslem CIF 231/14.

CoverdealFX umožňuje přístup k CFD na forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměny a dluhopisy. Pokud chcete začít obchodovat, stačí si založit a ověřit účet a následně vložit prostředky.

Prostředky klientů jsou bezpečně uchovány v celosvětově uznávaných evropských bankách. Coverdeal Holdings Ltd je členem Investorského kompenzačního fondu určeného pro Klienty kyperských investičních firem – CIF a jiných Investičních firem – IF.

Pro maximální bezpečí využívá CoverdealFX Secure Sockets Layer neboli RapidSSL k šifrování komunikace mezi klientem a serverem. SSL představuje protokol umožňující webovou autentizaci a šifrování dat.

Jak si otevřít účet

Před otevřením účtu je třeba vyplnit Registrační formulář. Proces registrace a založení účtu začíná vložením emailové adresy a vytvořením hesla. Pak vyplníte iniciály, jako je jméno, adresa, občanství a telefonní číslo. Je třeba také ověřit doklad totožnosti. V dalším kroku vyplníte informace týkající se daní a finančních možností a současně si vyberete preferovanou metodu vkladu, kterou lze v budoucnu kdykoliv změnit. Zodpovíte i pár otázek o vašich předchozích zkušenostech s obchodováním. Po dokončení registračního procesu obdržíte email, přes který si účet ověříte.

Když si nebudete vědět rady

Společnost CoverdealFX má skvělou zákaznickou podporu. Specialisté zákaznické podpory neustále podstupují intenzivní školení a rozvíjí své dovednosti, aby vám mohli poskytnout veškeré informace a kdykoliv vám poradit. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně 5 dní v týdnu nejen v češtině ale i v mnoha jiných jazycích včetně slovenštiny, angličtiny, španělštiny, portugalštiny, polštiny, ruštiny, ukrajinštiny, vietnamštiny a arabštiny. Službu lze kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo emailu. Neustále máte k dispozici někoho, kdo vám umí poradit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.