Páteční okénko – banky v ČR 5. díl (GE Money Bank)

Zemanta Related Posts ThumbnailPoslední díl pátečního okénka jsme věnovali bance, která je oblíbená především pro své nulové poplatky za jakékoliv služby – Fio banka (čtěte zde). Nyní se zaměříme na bankovní instituci, jež má v Česku více, jak desetiletou tradici a mnozí ji znají hlavně pod názvem GE Capital Bank.

Ano, je banka, která byla založena v roce 1998 a jejíž aktuální a oficiální název je od roku 2005 GE Money Bank. Bankovní společnost, která se před zhruba čtyřmi lety prosadila díky svému propracovanému internetovému bankovnictví.

Ne nadarmo patří GE Money Bank také mezi čtyři největší bankovní subjekty v zemi. Banka spadá pod velkou finanční skupinu General Electric.

Partner olympijských her

Každému bude jistě známa i výrazná aktivita GE Money Bank, která se stala v roce 2008 oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. V oblasti sponzorství a sportu je vůbec aktivita této bankovní společnosti více, než bohatá a zajímavá.

Uspokojení běžných klientů a firem

GE Money Bank se primárně zaměřuje na služby poskytující občanům, ale i firemním zákazníkům. V obou případech jsou v rámci bohatého portfolia služeb předkládány bankovní účty, možnost spoření, kreditních karet, půjček, hypoték a investování.ge money bank

V případě firemní klientely jsou pokryti jak malí, tak střední nebo velcí podnikatelé a společnosti, které chtějí pozitivním způsobem rozvíjet své svobodné podnikání.

Kontaktní údaje

Chcete-li ostatně zjistit více, o této bance, neváhejte využít kontaktní údaje GE Money Bank zde, kde se dozvíte telefonní či emailové kontakty.

Dnešní páteční okénko končí a vy se již nyní můžete těšit na další novodobou bankovní instituci, kterou je Air Bank. Banka stará pouhé dva roky, která toho však dychtivým klientům a zákazníkům přináší mnohé. Nechte se překvapit za týden.

 

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.