Podnikáte v oblasti lakování a barev?

barvy

Když si člověk lakuje realitu příliš na růžovo, nečiní vesměs dobře. Ale když si nechá nalakovat něco od profesionálů, to už je jiná. To je často rozumný počin.

Kdo vám to nalakuje?

Je tomu už patnáct let, co byla založena prášková lakovna Color Steel s. r. o. A jistě není nikomu třeba sáhodlouze vysvětlovat, k čemu je právě takováto firma dobrá, co tato dokáže svým zákazníkům nabídnout a také nabízí. A nabízí to k plné spokojenost svých klientů, čemuž ani nemůže být jinak, protože jsou v jejím čele lidé mající dlouhodobé zkušenosti z branže.

Tato lakovna nabízí jenom a pouze komerční práškové lakování, a to jak objemných sérií, tak i menších, kusových zakázek. K čemuž jsou používány práškové barvy, pocházející od celé řady výlučně významných firem působících na trhu a skýtající širokou škálu odstínů, vycházejících převážně ze stupnic RAL, NCS a PANTONE. Z nichž je RAL tou nejběžnější variantou, zatímco zbývající dvě alternativy lze získat na objednání. Ovšem – jak je u skutečných profesionálů zvykem – to tím ani zdaleka nekončí, lze si tu vyžádat i speciální odstín mimo uvedené stupnice, který tu klientovi připraví podle jím dodaného vzorku.

Pokud se pak rozdělení zde používaných práškových barev týká, lze si vybírat:

  • podle stupně lesku z alternativ lesk, pololesk, polomat a mat
  • podle povrchu z variant hladký a strukturní
  • nebo podle typu z epoxy polyesterů, určených pro interiéry, fasádních polyesterů, vhodných pro venkovní aplikaci, matných či lesklých transparentních laků, jež poslouží třeba jako krycí vrstva základního odstínu, zvyšující mechanickou odolnost nátěrů, základních barev na bázi zinku a epoxidů, které mají významný pozitivní vliv na korozní odolnost a jsou alternativou k zinkování, a polyuretanů a akrylátů určených pro speciální aplikace.

Ať už si zákazník zvolí z nabízejících se barev tu původem od výrobce Axalta nebo raději něco ze sortimentu od Tigerlak, OK Color, IGP, PCT, Akzo Nobel, Jotun, Silesia Color, Matrix nebo Dynamic Color, bude spokojen. A to zejména poté, co mu jeho nalakovaný výrobek kvalitně zabalí a připraví k dopravě zpět tam, kam má být tento doručen.

Na tuto firmu j prostě spolehnutí. Jak dokazují i pravidelné korozní testy, jež jsou prováděny ve spolupráci se společností Metalchem Dexter CZ v solné komoře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.