Propojení Zásilkovny a e-shopu

transport

Provozujete internetový obchod a chcete svým zákazníkům nabídnout další z možností doručení? Potom začněte uvažovat o Zásilkovně, která v posledních letech zažívá velký růst. Způsob dopravy, který vyhledává čím dál větší množství zákazníků. Pokud o ně tedy nechcete přijít nabídněte jim Zásilkovnu také. Prozradíme vám, jak zajistit propojení s vaším internetovým obchodem.

API rozhraní je základem úspěchu

Základem všeho se stane API rozhraní, skrze které lze provést propojení. Tímto způsobem se můžete napojit na Zásilkovnu. Hodně záleží na tom, jaký systém pro svůj e-shop využíváte. Pokud jde o standardizované a hotové řešení typu Shopnet a dalších, nebudete s tím mít žádný problém. Takové varianty internetových obchodů už jsou připraveny na propojení se Zásilkovnou.

Jestliže disponujete e-shopem šitým na míru, v rámci napojení budete muset s největší pravděpodobností využít služeb programátora, který bude shopem propojit e-shop se Zásilkovnou přes dostupné API rozhraní.

Nezapomeňte na detaily

Jestliže chcete doručení ve svém e-shopu dotáhnout k naprosté dokonalosti, neopomínejte ani na vyhledávač výdejních míst. Nabídněte svým zákazníkům praktický widget, prostřednictvím něhož si najdou nejbližší místo pro výdej zásilky. I takové drobnosti totiž většina klientů ocení a budou se s nadšením navracet.

Jen co zakomponujete služby Zásilkovny do svého internetového obchodu, nezdráhejte se o tom dát vědět. Připravit můžete podstránku o Zásilkovně nebo na úvodní stránku e-shopu umístíte banner, z něhož bude patrné, že objednané zboží lze doručit také tímto způsobem. Zásilkovně informaci ostatně prezentujte také portálech, jakými jsou Zboží.cz nebo Heureka.cz.

Uvidíte, že propojení Zásilkovny a vašeho internetového obchodu bude velkým přínosem, o čemž se můžete přesvědčit sami na vlastní kůži. Takový krok se zkrátka vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.