Nemovitostní fondy jako alternativa investičních bytů

Daniel Římal zakladatel Českoslovesnkého nemovitostního fondu

Se stoupajícími cenami nemovitostí a zpřísněnými pravidly hypoték se na byt jako investici nepodaří dosáhnout všem, kteří by o to stáli. Jako možnost, jak vydělat na realitním trhu se tak nabízí investovat do nemovitostních fondů.

Daniel Římal zakladatel Českoslovesnkého nemovitostního fonduRealitní fondy se obvykle zaměřují na velké nemovitosti a realitní projekty – kancelářské budovy, obchodní centra, průmyslové areály. V menší míře pak také na osobní a bytové domy. “Díky výstavbě domů a bytů pro rodiny s dětmi jsme schopni investorům nabídnout jeden z nejvyšších výnosů (6 – 8,2 %) na trhu a zároveň dáváme možnost kvalitního bydlení rodinám v České republice a na Slovensku. Stavíme projekty, které jsou praktické a architektonicky zajímavé, jako Domy Vyšehořovice, Domy Brandýs nad Labem, či Vily Kunice,” říká Daniel Římal, zakladatel Československého nemovitostního fondu. Minimální investice do CSNF je 1 milion korun, což je několikanásobně méně než cena bytu v Praze. Fondy jsou tak vhodné i pro menší investory, kteří nemají zájem se o vlastní investiční byt starat.

Na rozdíl od akcií či dluhopisů je investice do nemovitostních fondů středně až dlouhodobá a méně riziková. Do popředí zájmu se nemovitostní fondy dostaly ve chvíli, kdy přestaly být výnosné dluhopisy a fondy peněžního trhu.

Více informací najdete na webu www.csnf.cz

Daniel Římal zakladatel Českoslovesnkého nemovitostního fondu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.