Nová rezidence Hadovitá v Praze 4

Nově vznikající byty v Michli? Ano je to tak. Momentálně se dokončuje moderní rezidence Hadovitá, jež se nachází v klikaté ulici stejného tvaru. Jelikož se nachází na Michelské stráni, čeká na vás také krásný výhled. To ovšem také znamená, že projekt byl pro všechny a především pak architekty velkou výzvou. Jak to dopadlo?

Představení bydlení

Vystavět v Praze nové bydlení není jen tak. Standardy i ceny jsou momentálně opravdu vysoko. U Michelské Rezidence se to ale povedlo náramně. V bytech můžete očekávat značnou porci přírodního světla a dostatek prostoru. Byty jsou podle moderních škol značně minimalistické. Čekají proto na to, až si do nich nový majitel přivede svůj vlastní styl. Adresa je to navíc velmi zajímavá svojí polohou.

Proč tomu tak je? Praha 4 je svými možnostmi přímo ideální pro život s dětmi. I když se nacházíte ve velkoměstě, nebudete se vždy tak cítit. Michle je velmi klidná. Zároveň si ale můžete vždy skočit za nákupy nebo za sportem. Velmi blízko se nachází centra OC Chodov a Fitness&Wellness centrum Brumlovka. Obě patří mezi největší a nejoblíbenějších v Praze.

Pro děti tu jsou připraveny školy, školky a také gymnázia.

Financování bydlení

Jako vždy, důležitou otázkou je financování. Jsme si vědomi, že bydlení v Praze je nákladné. Proto jsme přišli s velmi výhodnými podmínkami hypotečního úvěru. To znamená velmi nízké úroky, žádné poplatky navíc a dokonce znalecký posudek zdarma. A to se vždy hodí. Připraveni pro vás jsou také naši finanční experti.

Zjistěte si více o bydlení v Rezidenci Hadovitá na https://www.rezidencehadovita.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.